Корзина
35 отзывов
«ВЕСЬ СПЕКТР ПРОДУКТОВ ИЗ АЛОЭ ДЛЯ ЗДОРОВЬЯ СЕМЬИ» Доставка бесплатная: Киев, заказ больше 3000грн.
+380730419082
+380
73
041-90-82
+380
68
122-26-55
+380
66
256-05-54
Пермакультура в Україні

Пермакультура в Україні

Пермакультура є принципом створення людських поселень та сільськогосподарських систем, що базуються на знанні екології та законів природи.

Ми хочемо згуртувати зусилля тих, хто вже успішно використовує методи пермакультури в господарстві, щоб дати їм змогу ділитися досвідом та підтримати новачків на цьому шляху.

Нашою місією є поширення знань та пропагування ідеї пермакультури у суспільстві.

Метою спілки є її всебічна підтримка розвитку пермакультури: розповісти, показати, навчити та підтримати. Стосовно останнього це створення платформи для пермакультурних господарств та проектів, де вони зможуть представити себе: запропонувати органічну продукцію, навчальнодемонстаційні екскурсії, послуги з зеленого туризму або пермакультурний дизайн тощо. Нашою метою є уникнути ланцюга посередників, що має зробити пермакультурнi товари та послуги більш привабливими та доступними.

Пермакультурна спілка пропагуватиме використання інструментів пермакультури в тих сферах, що потребують розвитку саме в Україні, спираючись на міжнародний досвід використання пермакультури для вирішення схожих проблем. Зокрема, ще відрождення села за рахунок розвитку дрібних селянських господарств та стимулювання функціонування громад, розвиток регіонів завдяки посиленню зв’язків всередині біорегіонів та створенню замкнених циклів всередині регіонів тощо.

Ми пропонуємо:

  • Лекції,
  • семінари,
  • навчальні курси,
  • практичні уроки.

 

 

Долучайтеся до нас і Ваша діяльність на благо себе і України дасть змогу ділитися досвідом та підтримати новачків на цьому шляху, щоби Ви та наша Батьківщіна була багатою та самодостатньою.

http://www.permaculture.in.ua/